Imprezy urodzinowe

Wynajmujemy salę rodzicom z Ochoty, którzy chcieliby zorganizować dla swoich dzieci przyjęcie urodzinowe w oparciu o edukacyjne scenariusze animatorów.

Koszt wynajęcia sali: 100,00 zł brutto za godz. (płatność za każdą rozpoczętą godzinę). W wynajem wlicza się zarówno czas zabawy jak i czas przystrojenia i sprzątnięcia sali.

Opłatę za salę należy wnieść na tydzień przed terminem wydarzenia na konto Ośrodka Kultury Ochoty (tytuł przelewu: wynajem sali w Klubie Osiedlowym SURMA) lub w kasie Klubu Osiedlowego SURMA. Przy wpłacie na konto OKO, prosimy o wysłanie na maila surma@oko.com.pl potwierdzenia przelewu.

Zabawę musi prowadzić animator, zorganizowany i opłacony przez Zamawiającego.

Surma jako animatora rekomenduje panią Annę Adamczyk. Oto jej oferta:

„Doświadczony animator proponuje urodziny w stylu cyrkowym. Wspaniała zabawa dla dzieci w każdym wieku, zabawy integracyjne, konkursy, występy, sprawdzenie własnych możliwości z wykorzystaniem rekwizytów cyrkowych, nauka żonglowania, ekwilibrystyka, rozkręcanie talerzy, zabawy na koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową i wiele innych atrakcji. Jubilat i goście z pewnością nie będą się nudzić. Kontakt Anna Adamczyk  ania_66@op.pl  lub telefonicznie 601579211″

AA_1

W związku z tym, że w imprezie biorą udział osoby dorosłe, chcielibyśmy przypomnieć, że w klubie obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s