Warsztaty cyrkowe

Warsztaty cyrkowe dla dzieci i młodzieży obejmują naukę żonglerki, ekwilibrystykę, zabawy ruchowe, zajęcia parateatralne. To doskonała zabawa, okazja do poprawy sprawności fizycznej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozwoju kreatywności (zwłaszcza dla dzieci nieśmiałych, nadpobudliwych, dyslektyków).

Pedagogika cyrku to przede wszystkim duże możliwości działania oraz różnorodność form. W cyrku każde dziecko znajdzie coś dla siebie – odrobinę teatru, sportu, plastyki, muzyki. Cyrk to świetna zabawa, sposób na nudę, gimnastyka ciała i umysłu. Dzieci na zajęciach cyrkowych nie tylko rozwijają umiejętności manualne, żonglując czy przygotowując iluzję, ale uczą się też odpowiedzialności i wytrwałości w dążeniu do celu, na przykład wspólnie budując piramidy.

Termin: czwartek, godz. 17.30-18.30 dla dzieci w wieku 5-10

Pierwsze zajecia: 20 września

Prowadząca: Anna Adamczyk – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel dyplomowany, trener Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Prowadzi działania z zakresu pedagogiki cyrku: warsztaty, festyny, imprezy okolicznościowe; założyła i prowadzi grupę cyrkową CIRCUS. Jest współautorką i prowadzącą warsztaty „Od piłeczki do sceny, czyli jak dogonić własny sukces. Wprowadzenie do pedagogiki cyrku”. Od wielu lat prowadzi zajęcia z gimnastyki rekreacyjno- korygującej dla dzieci w przedszkolach, wykorzystując metody pedagogiki zabawy. Zainteresowania: kręcenie i montaż filmów, podróże w różne zakątki świata oraz poszukiwanie ciekawych, aktywnych i nowych form spędzania czasu wolnego.

Koszt: 80 zł/miesiąc
Obowiązują zapisy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s