Maluchy w ruchu

UWAGA!!! Informujemy, że od 21 kwietnia do 5 maja 2017 nie będzie MALUCHÓW W RUCHU prowadzonych przez panią Anię Adamczyk.
Na kolejne zajęcia zapraszamy już 12 maja. W piątkowe poranki sala będzie do Waszej dyspozycji więc jeśli macie ochotę przyjść z dziećmi i spędzić samodzielnie miło czas zapraszamy w godzinach zajęć.

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lata z udziałem rodziców. Elementy rytmiki, zabawy w cyrk, zabawy ruchowe i plastyczne. Dobre przygotowanie przed przedszkolem. Prowadzone przez doświadczonego pedagoga.

Termin: piątek, godz. 11.15-12.15
Koszt: 80 zł / miesiąc
Prowadząca: Anna Adamczyk – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel dyplomowany, trener Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Prowadzi działania z zakresu pedagogiki cyrku: warsztaty, festyny, imprezy okolicznościowe; założyła i prowadzi grupę cyrkową CIRCUS. Jest współautorką i prowadzącą warsztaty „Od piłeczki do sceny, czyli jak dogonić własny sukces. Wprowadzenie do pedagogiki cyrku”. Od wielu lat prowadzi zajęcia z gimnastyki rekreacyjno- korygującej dla dzieci w przedszkolach, wykorzystując metody pedagogiki zabawy. Zainteresowania: kręcenie i montaż filmów, podróże w różne zakątki świata oraz poszukiwanie ciekawych, aktywnych i nowych form spędzania czasu wolnego.